• Prihlásenie/ odhlásenie dieťaťa z ŠKD

• Prijímanie detí do školského klubu

1. Žiadosť o prijatie dieťaťa do školského klubu detí podáva zákonný zástupca dieťaťa (tlačivo ,,Žiadosť o prijatie dieťaťa do školského klubu" nájdete TU)
              2. Deti sa do školského klubu zaraďujú vždy na jeden školský rok, na základe písomnej prihlášky (žiadosti)
              podanej ich zákonným zástupcom.

3. Predbežný zápis do školského klubu detí na nový školský rok sa koná spravidla v máji
              predchádzajúceho školského roka.

4. Písomnú žiadosť o prijatie dieťaťa do školského klubu detí podáva zákonný zástupca v
              termíne do 5. septembra riaditeľovi školy prostredníctvom vychovávateľa v školskom klube.
              5. V ostatných mesiacoch šk. roka (pokiaľ je to kapacitne možné) podľa potreby zákonného zástupcu.
              6. O prijatí dieťaťa do školského klubu detí rozhoduje riaditeľ školy, ktorý vydá písomné
              oznámenie/ rozhodnutie o prijatí dieťaťa do školského klubu detí.

7. Do školského klubu detí možno zaradiť aj deti na prechodné obdobie a nepravidelnú
              dochádzku.

Odhlásenie dieťaťa zo školského klubu detí

Zákonný zástupca dieťaťa má právo odhlásiť dieťa zo školského klubu detí aj v priebehu
              školského roka z vážnych dôvodov (napr. zdravotné dôvody, odsťahovanie a pod.). Dochádzka do klubu sa skončí na základe písomného oznámenia zákonného zástupcu dieťaťa (tlačivo ,,Žiadosť o odhlásenie dieťaťa do školského klubu" nájdete TU). Dieťa je z ŠKD odhlásené dňom uvedeným v písomnom oznámení (v žiadosti o odhlásenie), ak v písomnom oznámení nie je uvedený deň skončenia dochádzky, dochádzka do klubu sa skončí dňom nasledujúcim po dni doručenia písomného oznámenia (žiadosti o odhlásenie).

Zákonný zástupca dieťaťa je povinný oznámiť odchýlky v dennej dochádzke – každú
              jednorazovú zmenu pobytu dieťaťa v školskom klube detí písomne (tlačivo ,,Ospravedlnenie", ktoré nájdete TU ), prostredníctvom SMS na telefónne číslo v školskom klube alebo správou konkrétnej p.vychovávateľke cez Edupage.

• základná škola: 0910 376 159 skola@zskskalite.edu.sk materská škola: 0948 010 771 msskalitekudlov@gmail.com školská jedáleň: 0948 060 771 jedalen.kudlov@gmail.com ŠKD: 0911 675 265 skola@zskskalite.edu.sk CVČ: 0917 518 965 cvcskalite1@gmail.com riaditeľka školy: 0915 977 560 kancelária: 0910 376 159 zástupkyna MŠ 0948 010 771 vedúca jedálne 0948 060 771
        • Skalité 781, 023 14 Skalité 02314 Skalité Slovakia