2022/2023
Okresné kolo
Alžbeta Sobčáková
- Vybíjaná · Okresné kolo · 2022/2023
Alica Šimová
- Vybíjaná · Okresné kolo · 2022/2023
Diana Vojčiniaková
- Vybíjaná · Okresné kolo · 2022/2023
Jakub Krčmárik
- 4. miesto
- Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Andrea Capeková
- 4. miesto
- Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Amélia Wikrória Strzalka
- 4. miesto
- Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Martin Kotek
- 3. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Ella Kocúrová
- 21. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Peter Lucák
- 7. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Matúš Klušák
- 8. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Adrián Korbaš
- 17. miesto
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
2019/2020
Celoštátne kolo
- Patrik Kotek
- Geografická olympiáda · Celoštátne kolo · 2019/2020
- Peter Majchrák
- Geografická olympiáda · Celoštátne kolo · 2019/2020
- Adrián Truchlík
- Geografická olympiáda · Celoštátne kolo · 2019/2020
2018/2019
Okresné kolo
- ocenená práca
- Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2018/2019
2017/2018
Medzinárodné kolo
Tomáš Časnocha 1.A
- 1. miesto
- Rajd chlopski _ POĽSKO · Medzinárodné kolo · 2017/2018
Miroslava Mikulová
- 2. miesto
- Rajd chlopski _ POĽSKO · Medzinárodné kolo · 2017/2018
Filip Bury
- 2. miesto
- Rajd chlopski _ POĽSKO · Medzinárodné kolo · 2017/2018
Krajské kolo
Samuel Beleš
- 3. miesto
- Olympiáda v geografii · Krajské kolo · 2017/2018
2023/2024
Okresné kolo
- Patrik Urbánek
- úspešný riešiteľ
- Olympiáda v anglickom jazyku
- Okresné kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Terézia Krajčová
- úspešný riešiteľ
- Olympiáda v anglickom jazyku
- Okresné kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
2022/2023
Mestské kolo
- Daniela Urbánková
- 1. miesto
- Hviezdoslavov Kubín
- Mestské kolo
- Slovenský jazyk a literatúra
- Čítať viac
- Nina Piščeková
- 3. miesto
- Hviezdoslavov Kubín
- Mestské kolo
- Slovenský jazyk a literatúra
- Čítať viac
- Tomáš Časnocha
- 3. miesto
- Hviezdoslavov Kubín
- Mestské kolo
- Slovenský jazyk a literatúra
- Čítať viac
Regionálne kolo
- Viktória Straková
- 1. miesto/ mladší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Nela Michalíková
- 1. miesto/ mladší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Sofia Serafinová
- 1. miesto/ mladší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Viktória Mikulová
- 1. miesto/ mladší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Marcus Tomica
- 1. miesto/ mladší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Matúš Klušák
- 2. miesto/starší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Karolína Serafinová
- 2. miesto/starší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Peter Lucák
- 2. miesto/starší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Jakub Cech
- 2. miesto/starší žiaci
- BIO F /družstvo
- Regionálne kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Šimon Krištofik
- 3. miesto
- Nočná stopa Valachy
- Regionálne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 3. miesto
- Nočná stopa Valachy
- Regionálne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Filip Jašurek
- 4. miesto
- Nočná stopa Valachy
- Regionálne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
Celoštátne kolo
- Dávid Jašurek
- 1. miesto
- III. kolo Slovenského pohára v zimnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 5. miesto
- III. kolo Slovenského pohára v zimnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Šimon Krištofik
- 7.miesto
- III. kolo Slovenského pohára v zimnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 6. miesto
- II. kolo Slovenského pohára v zimnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 6. miesto
- II. kolo Slovenského pohára v zimnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 6. miesto
- I. kolo Slovenského pohára v zimnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 3. miesto
- III. kolo Slovenského pohára v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 4. miesto
- III. kolo Slovenského pohára v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 4. miesto
- II. kolo Slovenského pohára v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Biatlon
- Čítať viac
- Šimon Krištofik
- 1. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Šimon Krištofik
- 4. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 2. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 3. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Filip Jašurek
- 8. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Dávid Jašurek
- 2. miesto
- Majstrovstvá Slovenska v letnom biatlone
- Celoštátne kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Patrik Urbánek
- 96 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Sofia Cholujová
- 95 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Thomas Jeong
- 98 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Eliška Takáčová
- 94 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 96 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Peter Lucák
- 96 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Natália Pakošová
- 95 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Barbora Krčmáriková
- 98 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Ella Kocúrová
- 98 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Daniela Korbašová
- 99 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Tamara Ramšíková
- 97 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Natália Krajčová
- 94 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Natália Kubicová
- 100 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Anetta Vojtášová
- 98 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Terézia Krajčová
- 100 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Sebastián Padyšák
- 99 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Jana Kultánová
- 96 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Tibor Čanecký
- 98 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Teo Revay
- 100 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Simona Podoláková
- 94 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Tomáš Kysa
- 90 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Matúš Klušák
- 95 percent
- Englishstar
- Celoštátne kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 1. miesto
- BIO E Zoológia
- Celoštátne kolo
- Biológia
- Čítať viac
Krajské kolo
- Marko Šimaliak
- 6. miesto
- Technická olympiáda
- Krajské kolo
- Technická výchova
- Čítať viac
- Patrik Gomola
- 6. miesto
- Technická olympiáda
- Krajské kolo
- Technická výchova
- Čítať viac
- Natália Krajčová
- 5. miesto
- BIO E Botanika
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Anetta Vojtášová
- 1. miesto
- BIO E Geológia
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Natália Kubicová
- 3. miesto
- BIO E Geológia
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 1. miesto
- BIO E Zoológia
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 4. miesto
- BIO C projektová časť
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Anetta Vojtášová
- 11. miesto
- ˇBIO C Teoreticko - praktická časť
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 12. miesto
- ˇBIO C Teoreticko - praktická časť
- Krajské kolo
- Biológia
- Čítať viac
Okresné kolo
- Aneta Jašurková
- ocenenie
- Vesmír očami detí
- Okresné kolo
- Výtvarná výchova
- Čítať viac
- Kiara Padyšáková
- úspešný riešiteľ
- Pytagoriáda
- Okresné kolo
- Matematika
- Čítať viac
- Martin Varmus
- úspešný riešiteľ
- Pytagoriáda
- Okresné kolo
- Matematika
- Čítať viac
- Matúš Klušák
- 3. miesto
- Matematická olympiáda
- Okresné kolo
- Matematika
- Čítať viac
- Natália Kubicová
- 6. miesto
- Matematická olympiáda
- Okresné kolo
- Matematika
- Čítať viac
- Pavol Urbánek
- 9. miesto
- Dejepisná olympiáda
- Okresné kolo
- Dejepis
- Čítať viac
- Patrik Urbánek
- 11. miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku
- Okresné kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Natália Kubicová
- 13. miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku
- Okresné kolo
- Anglický jazyk
- Čítať viac
- Amelia Wiktoria Strzalka
- 1. miesto
- BIO D Projektová časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Peter Lucák
- 3. miesto
- BIO D Projektová časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Natália Krajčová
- 2. miesto
- BIO E Botanika
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Adrián Úradník
- 3. miesto
- BIO E Botanika
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Amelia Wiktoria Strzalka
- 1. miesto
- BIO D Projektová časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Peter Lucák
- 3. miesto
- BIO D Projektová časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Amelia Wiktoria Strzalka
- 4. miesto
- BIO D Teoreticko-praktická časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Juraj Tatarka
- 3. miesto
- BIO D Teoreticko-praktická časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Anetta Vojtášová
- 1. miesto
- BIO E Geológia
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Natália Kubicová
- 2. miesto
- BIO E Geológia
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 1. miesto
- BIO E Zoológia
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 1. miesto
- BIO C Projektová časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 1. miesto
- BIO C Teoreticko-praktická časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Anetta Vojtášová
- 1. miesto
- BIO C Teoreticko-praktická časť
- Okresné kolo
- Biológia
- Čítať viac
- Patrik Gomola
- 1. miesto
- Technická olympiáda
- Okresné kolo
- Technická výchova
- Čítať viac
- Marko Šimaliak
- 1. miesto
- Technická olympiáda
- Okresné kolo
- Technická výchova
- Čítať viac
- Peter Lucák
- 5. miesto
- Technická olympiáda
- Okresné kolo
- Technická výchova
- Čítať viac
- Pavol Urbánek
- 9. miesto
- Dejepisná olympiáda
- Okresné kolo
- Dejepis
- Čítať viac
- Ivona Serafinová
- 15. miesto
- Dejepisná olympiáda
- Okresné kolo
- Dejepis
- Čítať viac
- Sára Budošová
- 3. miesto
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Ella Kocúrová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Natália Pakošová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Barbora Krčmáriková
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Vanesa Kubušová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Nella Mikulová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Nina Piščeková
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Sofia Cholujová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Klára Horeličanová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Alžbeta Sobčáková
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Alica Šimová
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Diana Vojčiniaková
- Vybíjaná
- Okresné kolo
- Telesná a športová výchova
- Čítať viac
- Jakub Krčmárik
- 4. miesto
- Biblická olympiáda
- Okresné kolo
- Náboženská výchova
- Čítať viac
- Andrea Capeková
- 4. miesto
- Biblická olympiáda
- Okresné kolo
- Náboženská výchova
- Čítať viac
- Amélia Wikrória Strzalka
- 4. miesto
- Biblická olympiáda
- Okresné kolo
- Náboženská výchova
- Čítať viac
- Martin Kotek
- 3. miesto
- Geografická olympiáda
- Okresné kolo
- Geografia
- Čítať viac
- Ella Kocúrová
- 21. miesto
- Geografická olympiáda
- Okresné kolo
- Geografia
- Čítať viac
- Peter Lucák
- 7. miesto
- Geografická olympiáda
- Okresné kolo
- Geografia
- Čítať viac